Przejdź do treści strony

Pompa Ciepła Daikin

Numer 1 w sprzedaży pomp ciepła, producent oferuje gwarancje nawet do 10 lat !

Daikin jest pionierem w produkcji pomp ciepła wyposażonych w czynnik chłodniczy R-32. Z niższym potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego (GWP), czynnik chłodniczy R-32 osiąga wyższą efektywność energetyczną i oferuje niższą emisję CO2 . R-32 jako łatwiejszy do odzysku i ponownego wykorzystania jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym osiągnąć nowe europejskie cele dotyczące emisji CO2.

Pompa Ciepła LG

Nowa pompa ciepła LG Therma V Split ze zintegrowanym zbiornikiem CWU to:

• Ogrzewanie w całym domu

• Ciepła woda użytkowa

• Oszczędność energii

Pompa Ciepła Mitsubishi

Pompy ciepła powietrze-woda Ecodan służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Stosownie do wymagań można dobrać takie zestawy pomp ciepła, które będą stanowiły w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego. Podstawę stanowią urządzenia zewnętrzne, które mogą być typu Power Inverter lub Zubadan Inverter, w połączeniu z odpowiednim modułem wewnętrznym z wbudowanym zasobnikiem CWU lub bez wbudowanego zasobnika CWU.

Pompa Ciepła NIBE

NIBE Energy Systems to lider w sprzedaży urządzeń grzewczych w krajach skandynawskich, w Polsce i Czechach.

Produkty oferowane przez firmę NIBE AB znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak i poddawanych modernizacji obiektach mieszkalnych, komercyjnych i sakralnych.


Pompa Ciepła Panasonic

AQUAREA

Pompa ciepła powietrze-woda

Systemy do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej

dla ekologicznej przyszłości.