Market Budowlany "Panel"

Firma Panel rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Dzięki zaangażowaniu, fachowości oraz stałemu powiększaniu asortymentu z małej, rodzinnej firmy już w kilka lat później rozwinęła się w profesjonalny market budowlany. Obecnie firma Panel oferuje swoim klientom szeroki wybór wyposażenia wnętrz oraz podstawowych materiałów budowlanych rozmaitych producentów w najbardziej konkurencyjnych cenach na Podhalu.

U nas zakupicie wszystko, co potrzebne dla Waszego domu. Począwszy od najbardziej niezbędnych materiałów jak: zaprawy murarskie, pustaki, gładzie szpachlowe, materiały do ociepleń, kotły CO2, instalacje wodno-sanitarne, styropiany, farby, panele ścienne i podłogowe, aż do okien, drzwi, szerokiej gamy lamp i żyrandoli oraz wielu ciekawych inspiracji i pomysłów do dekoracji i wykończeń wnętrz. W Panelu znajdziecie Państwo pełne wyposażenie łazienek. Oferujemy bogaty wybór płytek ceramicznych zarówno polskich jak i zagranicznych producentów a ponad to, fugi, kleje meble łazienkowe, wanny, prysznice, baterie, i inne niezbędne akcesoria łazienkowe.

Aby ułatwić Państwu wybór, nieustannie przygotowujemy atrakcyjne i przemyślane ekspozycje łazienek, dostosowane do najnowszych trendów a zarazem funkcjonalne i dobrze spełniające swoją rolę. Nasz sklep zatrudnia kilkunastu pracowników, z których każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie i służy Państwu pomocą i profesjonalną poradą. Kupując w Panelu, każdy klient może liczyć na atrakcyjny rabat a przy większych zakupach oferujemy szybki i bezpieczny dowóz towaru. Zapraszamy na zakupy do marketu budowlanego Panel i życzymy Państwu, aby dzięki naszym materiałom Wasz dom stał się galerią piękna i funkcjonalności opartą na solidnych fundamentach.

View the embedded image gallery online at:
https://panelszaflary.pl/panel/o-nas#sigProId71ab87921f