Market Budowlany "Panel"

Firma Panel rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Dzięki zaangażowaniu, fachowości oraz stałemu powiększaniu asortymentu z małej, rodzinnej firmy już w kilka lat później rozwinęła się w profesjonalny market budowlany. Obecnie firma Panel oferuje swoim klientom szeroki wybór wyposażenia wnętrz oraz podstawowych materiałów budowlanych rozmaitych producentów w najbardziej konkurencyjnych cenach na Podhalu.

U nas zakupicie wszystko, co potrzebne dla Waszego domu. Począwszy od najbardziej niezbędnych materiałów jak: zaprawy murarskie, pustaki, gładzie szpachlowe, materiały do ociepleń, kotły CO2, instalacje wodno-sanitarne, styropiany, farby, panele ścienne i podłogowe, aż do okien, drzwi, szerokiej gamy lamp i żyrandoli oraz wielu ciekawych inspiracji i pomysłów do dekoracji i wykończeń wnętrz. W Panelu znajdziecie Państwo pełne wyposażenie łazienek. Oferujemy bogaty wybór płytek ceramicznych zarówno polskich jak i zagranicznych producentów a ponad to, fugi, kleje meble łazienkowe, wanny, prysznice, baterie, i inne niezbędne akcesoria łazienkowe.

Aby ułatwić Państwu wybór, nieustannie przygotowujemy atrakcyjne i przemyślane ekspozycje łazienek, dostosowane do najnowszych trendów a zarazem funkcjonalne i dobrze spełniające swoją rolę. Nasz sklep zatrudnia kilkunastu pracowników, z których każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie i służy Państwu pomocą i profesjonalną poradą. Kupując w Panelu, każdy klient może liczyć na atrakcyjny rabat a przy większych zakupach oferujemy szybki i bezpieczny dowóz towaru. Zapraszamy na zakupy do marketu budowlanego Panel i życzymy Państwu, aby dzięki naszym materiałom Wasz dom stał się galerią piękna i funkcjonalności opartą na solidnych fundamentach.

 

 

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Wzbogacenie atrakcyjności oferty usługowej firmy oraz wzrost zatrudnienia na terenach wiejskich dzięki poszerzeniu oferty Parku rozrywki o nowe urządzenia pozwalające na ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego turystów i mieszkańców” mająca na celu rozwój prowadzonej działalności gospodarczej poprzez uatrakcyjnienie oferty parku rozrywki w Niedzicy oraz stworzenie dwóch miejsc pracy do momentu złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Zadanie realizowane w ramach LSR wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale

Tytuł operacji: Wzbogacenie atrakcyjności oferty usługowej firmy oraz wzrost zatrudnienia na terenach wiejskich dzięki poszerzeniu oferty Parku rozrywki o nowe urządzenia pozwalające na ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego turystów i mieszkańców

Opis operacji:

Przedmiotem niniejszej operacji jest zwiększenie atrakcyjności oferty parku miniatur i parku rozrywki, poprzez zakup nowoczesnych urządzeń rekreacyjnych, co pozwoli na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego i zwiększenie atrakcyjności całej miejscowości Niedzica na mapie turystycznej małopolski.

W ramach projektu planuje się zakup następujących urządzeń i wyposażenia:

 • I.A.1 Interaktywny symulator pneumatyczny 6-osobowy – 1 szt.
 • I.A.2 Zestaw do wirtualnych seansów - 10 stanowisk – 1 zestaw
 • I.A.3 Stół do Air Hockey – 1 szt.
 • I.A.4 Automat zręcznościowy - Boxer – 1 szt.
 • I.A.5 Automat rozrywkowy - minikoparka – 1 szt.
 • I.A.6 Bujak interaktywny z wbudowanym ekranem LCD– 1 szt.
 • I.A.7 Automat zręcznościowy - duszek– 1 szt.
 • I.B.1. Instalacja fotowoltaiczna – dostawa i montaż – 1 kpl.
 • Operacja zostanie zrealizowana w jednym etapie.

  Cel operacji:

  Celem przedmiotowej operacji jest rozwój prowadzonej działalności gospodarczej poprzez uatrakcyjnienie oferty parku rozrywki w Niedzicy oraz stworzenie dwóch miejsc pracy do momentu złożenia wniosku o płatność końcową.

  Przewidywane wyniki operacji:

  Do celów pośrednich planowanego przedsięwzięcia należą::

  • - zwiększenie ilości odwiedzających obiekt wnioskodawcy
  • - zwiększenie przychodów z działalności
  • - powinno też nastąpić zwiększenie udziału w rynku

  Cele końcowe:

  • - zwiększenie zysku przedsiębiorstwa
  • - poprawa jego stabilności finansowej
  • - poprawa pozycji konkurencyjnej

  loga unia